BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

EROR 404

2012-03-24

Dievaži, laikas daro vyrus džentelmenais…

Tema: Nėra temos, o ir jos nereikia — eror404 @ 20:36

Dievaži, laikas tikrai daro vyrus džentelmenais. Arba tai, ką visai neseniai patyriau, buvo tik atsitiktinumas.

Įsivaizduokite 2011 metai…… Vaikinas susitikinėja su tavimi, meiliai elgiasi, glaustosi, tave nuolat lanko ir la la la… O tuomet BAM! Prašo draugo: „Ei nu DAVAI padaryk, kad daugiau jos nebematyčiau”.

Iš pradžių keiki tokį drąsų riterį, kuriam net draugo pagalbos prireikė, kad tavęs atsikratytų, o vėliau giliai ir stipriai atsikrenkštusi nusispjauni. Kam dėl tokių nevykėlių gadinti savo dieną…

Ir štai išaušta 2012 metų rytas. Po šio ryto prabėga dar trejetas mėnesių, dar keletas dienų.Tu vėl sutinki prieš beveik metus į krūmus taip staiga nėrusį „narsuolį riterį”. Tik šį kartą pamatęs, kad tau ramybės neduoda išgėręs, trimis juostelėmis padabintu kostiumu pasipuošęs sutvėrimas, nusprendžia parodyti visą savo drasą ir išmonę. „Narsusis riteris” prieina ir pokalbis rutuliuojasi maždaug taip:

- Tas bičas, nu tas, nu su treningais, tavo draugas?

- Ne, nepažįstu jo.
- Gerai, tuojau pareisiu.

Po pusvalandžio grįžta visas net prakaituodamas iš to pasigėrėjimo savimi ir sušnabžda priėjęs: „VISKAS SUTVARKYTA”. Apsigręžia, nueina…. Velniai rautų jį.

Jei tą vėlyvą vakarą danguje būtų švietųsi pilnatis, toks poelgis turėtų paaiškinimą. O dabar… Et…. Ką čia juos, vyrus, supaisysi.

Patiko (3)

Rodyk draugamsKomentarų – 2 »

  1. Pagrindinė moterų klaida, kodėl jos nesupranta vyrų yra ta, kad jos per giliai mąsto.
    Vyrai nesupranta užuominų, nesivadovauja jausmais ir turi savą solidarumą.

       SiGiSII — 2012-03-24 @ 22:01

  2. Nesiginčysiu dėl to, nes moterys iš ties per daug mąsto. Ir vis dėlto nesu linkusi to vadinti klaida, nes tai tiesiog būdinga mums merginoms. Tai dalis mūsų, kurią mums davė gamta. :)

       eror404 — 2012-03-25 @ 13:07

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.