BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

EROR 404

2012-03-22

Išjungiu chronometrą ir nustoju bėgti. Pažadu.

Tema: Nėra temos, o ir jos nereikia — eror404 @ 00:57

Teko girdėti ne vieno žmogaus pykčio perpildytus pasisakymus, kaip baisu ir nepakenčiama važinėti viešuoju transpotu. Pasak jų, visi važinėja tais dardančiais, tratančiais ir vibruojančiais mechanizmais tik todėl, kad važinėjimas mašinomis, dėka pabrangusio kuro, tapo prabanga.

Ir vis dėlto, su tokiais priešiškai nusiteikusiais žmonėmis aš negaliu sutikti. Kiekvieną dieną bėgti link stotelės, sėdėti šalia nepažįstamų žmonių, dairytis pro langus, taukšti visokius niekus su pakeliui netikėtai sutiktu draugu, man tapo tarsi egzotika. O gal aš tieisog džiaugiuosi viskuom, ką man suteikia gyvenimas.

Dėka šito žmonių išradimo neturėjau mesti savo mėgstamo hobio - skaitymo, nes, dėl labai skubančio gyvenimo, tam tiesiog nebūčiau turėjusi laiko. Keliauti iš taško A į tašką B su Balzaku, Tolstojumi, Gorkiu, dėde Dikensu ir smagu, ir naudinga.

Kitas hobis, kurį pastaruoju metu atradau - žmonių stebėjimas. Jaučiu tartum kokį sadistinį pasigėrėjimą galėdama analizuoti kitus pagal tai, kaip jie elgiasi, kalba (jei kalba), gestikuliuoja. Imi svarstyti, kaip su tokiu žmogumi turėtumei bendrauti…..

Tačiau pastaruoju metu, ėmiau šį pomėgį taikyti ne tik nepažįstamiems keleiviams viešajame transporte, bet taip pat ir savo artimiems draugams. Ėmiau pastebėti juos ne tik kaip žmones, mažiau ar daugiau priklausančius tam tikrai žmonių charakterių grupei, bet taip pat ėmiau matyti, kokie dauguma mane supančių žmonių vartotojiški, kokie skubantys, nieko aplinkui nematantys.

Būtent dėl tokių žmonių, nepatinka man šis amžius. Visi mes nuolat lekiame šviesos greičiu link galimybės, kurią matome kažkur akiratyje. Ją pasiekę, vėl ieškome kitos ir vėl lekiame link jos. Pamatę geresnę, metame viską dėl ko dirbome ir vėl bėgame, lipame vienas kitam per galvas, atsisakome savo laisvo laiko, asmeninių santykių, hobių… Atsisakome gyvenimo…

Kiek kartų iš mane supančių žmonių lūpų teko girdėti, kad kol kas jiems svarbiausia gyvenime siekti finansinės gerovės, o visa kita gali palaukti. Draugai turi suprasti, hobiai tik laiko švaistymas, mama ir tėtė palauks, juk dar nėra tokie ir seni… Vakariniai pasivaikščiojimai, kavos puodelis senamiestyje, teatras, maudynės kur nors užmiestyje - paistalai ir, aišku, LAIKO ŠVAISTYMAS.
Nebematome mes kasdieniškų džiugų smulkmenų, nebemokame džiaugtis dėl paprastų dalykų, nebemokame atvirai bendrauti, tačiau tapome geri „bėgikai”.

O aš nebėgsiu. Stebėsiu akimirkas, jomis džiaugsiuosi, gersiu kavą senamestyje, aikčiosiu iš susižavėjimo teatre, džiaugsiuosi draugų pasiekimais, kvėpuosiu, šildysiuos saulės spinduliuose, maudysiuos nuoga lietuje, tapysiu su muzikos garsais, mylėsiu, svajosiu, šypsosiuos, gyvensiu. Ir tik laisvu laiku sieksiu tos, kaip ten ji… Ak taip, „FINANSINĖS GEROVĖS”.

Patiko (1)

Rodyk draugamsNėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.