BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

EROR 404

2012-03-21

Nacionaliniai “mašiniukų” rinkimosi ypatumai

Tema: Nėra temos, o ir jos nereikia — eror404 @ 19:27

Kokius kriterijus merginos iškelia prieš pirkdamos mašiną? Na… turbūt „mašiniukas” turėtų būti gražus (tai taip būtinga merginoms), o jei dar pavyktų įsigyti sportinį modelį, kurio nori ne viena klientė… TOBULA. Jau įsivaizduoji save jį vairuojantį, matai kaip mėgaujiesi akimirkomis praleistomis su šiuo nuostabiu žaisliuku. Taip pat svarbu, kad žaisliukas su ratais būtų ir „protingas”. Na, suprantate: mini televizoriukai, navigacija ir kita technika, palengvinanti vairavimą. Kitas, ne ką mažiau svarbus kriterijus - prieinama kaina. Nors ir į Chrysler 300c malonu paganyti akis, tačiau šių dienų biudžetui tai būtų per daug didelė prabanga. Mėgsta merginos pasvajoti, bet daug dažniau įvertinusios situaciją jos nusprendžia eiti saugesniu keliu ir pasirenka patogųjį Wolkswagen.
Kitą vertus, Wolkswagen ne toks jau ir blogas sprendimas, ar ne? Patikimumas, saugumas, “nenušoks” nuo kelio, tarnaus mažų mažiausiai keletą metų, bus naudingas, nereikalaus daug išlaidų. Gerai apgalvojus, pliusų pasirodo ne taip jau ir mažai.
O vis dėlto… Pamačiusios gatvėje pralekianti Lexusą negalime atitraukti akių. Greitis, išvaizda, dizainas….
Gerai, grįžtame prie mašinų “turgaus”. Mašinų modelių pasiūla taip pat priklauso ir nuo vietos, kurioje sumanei įsigyti šį naująjį žaisliuką. Apsilankiusi mažai žmonių lankomame, atokiau nuo civilacijos esančiame turgelyje rasi “vokišką saugumą garantuojančius” mašiniukus arba tokius, kurių susidėvėjimas tave gąsdina… Tuo tarpu mašinų salone, gali pavykti įsigyti pačios aukščiausios klasės žaisliuką, be jokio įbrėžimo, tobulos išvaizdos… Na, aišku, bandytas buvo keletą kartų, tačiau taip ir liko laukti tavęs.
Prieš pirkdama mažiuką mašiniuką (arba didelį, nes juk visų merginų poreikiai skirtingi), turi jį išbandyti. Na, tik kartais nutinka ir taip, kad žaisliukas mašiniukas tuo pat metu bando ir tave. Per daug spausi “gazą”, šast…. Ir sugenda. Na, juk ir jie kartais nenori pasiduoti.
Įkiši raktelius, užvedi. Važiuoja. Pagaliau nuosavas pirkinys. Tačiau, oi kaip dažnai nutinka, kad pirkdama imi ir praleidi svarbius susirūpinimą keliąnčius požymius ir leidi save apkerėti pirmąjam mašiniuko sudarytam yspūdžiui. Štai tada ir kyla problemų. Praėjus šiek tiek laiko benaudodama imi pastebėti trūkumus. Stringa pavarų dėžė, variklis nuolat vis kažko “prunksčia”, pedalai nesileidžia “minkomi ir mindomi”, ant kapoto atsiranda keletas įbrėžimų, salonas nusidėvi.. Ir tuomet imi susivokti, kad atėjo laikas pokyčiams.
Mašiniukas atsiduria metalo lauže, arba perleidi kitam žmogui, aišku, prieš tai išnaudojusi visus likusius mašiniuko privalumus. Ir….
Važiuojam į kitą vietą? Na, supranti, mašiniuko įsigyti?

Patiko (1)

Rodyk draugamsNėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.