BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

EROR 404

2012-03-27

Och, tie pasiteisinimai

Tema: Nėra temos, o ir jos nereikia — eror404 @ 22:34

Oi, kaip aš nemėgstų, kuomet žmonės ieško kaip pateisinti tam tikrus savo poelgius, žodžius, sprendimus.

Tarkime, bandai palaikyti santykius su draugais, parodyti jiems, kad jų nepamiršai, kad jie tau vis dar įdomūs, o galbūt prašai paslaugos, pagalbos, turi klausimų. Pasiūlai kartu praleisti popietę, rytą ar vakarą (priklauso nuo žmogaus ir tavo santykių) ar galbūt pagaliau išdrįsti paprašyti, ko tau labai reikėtų. O tuomet ir prasideda:

“Auginu gėlę, nenoriu jos vienos palikti namie.”

“Mirė kaimyno šuo. Nenorėčiau linksmintis dėl pagarbos jo augintiniui.”

“Nuleido dviračio padangą.”

“Mano religiniai įsitikinimai man to neleidžia daryti.”

O jei nutinka taip, kad ir tu lieki namie, kur gali pasiekti neaprėpiamą internetinę erdvę, pamatai, kaip draugo/draugės religiniai įsitikinimai leidžia jam/jai prižiūrėti gėlę ir tvarkyti dviračio padangą tuo pat metu naršant kokiame nors tikrai labai rimtame socialiniame puslapyje.

Galbūt tik man ir yra sunku suprasti, kodėl žmonės, užuot pasakę NEGALIU, NENORIU arba tiesiog TYNGIU, su savo sėdyne trina kėdę, ant kurios sėdi (arba ne), dairosi į visas puses, sukinėjasi ir rezga vieną už kitą išradingesnes įdėjas, kodėl negali to ar no. Tada tas kažkas prisimena ir senai matytą močiutę, dar seniau lankytą kaimyną, atranda hobį, kurio seniau nežinojo….

Mane supantys žmonės savybę sakyti tiesą kartais vadina stačiokiškumu, dar dažniau auklėjimo stokos padaryniu. Bet žinote, velniop tai. Jau geriau būčiau apsupta dešimties “stačiokų”, nei keletos džentelmenų ar damų. Taip žinočiau realią situaciją, kurią ir galėčiau vertinti, o vėliau daryti išvadas, o ne kurti savas teorijas ir interpretacijas (ne ką blogesnes už tas, mokykloje rašytas), kurios galiausiai vis tiek nuveda prie klaidingų išvadų. Jau nekalbu apie tai, kad apskritai mes, merginos, rinkusios apmąstyti viską. Tai pagalvokite, kas mūsų galvoje dedasi po kiekvienos tokios “atmaskės”.

Aišku, mažiau pažįstamų žmonių nereikėtų gąsdinti, tačiau teisintis draugams - juokinga. Nieko asmeniško. Tai tik mano nuomonė.

Ačiū, kad klausėte, kad sutikote arba nesutikote su mano nuomone. Ir vis dėlto NORĖJAU TAI PARAŠYTI.

Patiko (1)

Rodyk draugamsNėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.