BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

EROR 404

2012-04-08

SOLO linksminimosi ypatumai

Tema: Nėra temos, o ir jos nereikia — eror404 @ 17:27

Vienai leisti laiką būna išties smagu, tačiau nedaugelis išdrįsta be jokios draugijos keliauti į naktinį miestą, išbandyti jo linksmybes. Vis dėlto visai neseniai tam pasirįžau ir aš, mat keliavimas vienai pačiai į miestą, klubą ar barą turi nemažai privalumų.

Visų pirma, kuomet esi viena, neprivalai prie nieko derintis. Jei nori, mieste pasirodai tik bokšto laikrodžiui išmušus dvyliktą valandą. O galbūt jau vidurnaktį nori keliauti namo. Gali šokti, tačiau taip pat gali visą vakarą stovėti prie sienos su gėrimu rankoje ir stebėti kitus. Ir niekas netemps tavęs už rankutės, neprašis, nemaldaus dėmesio. Esi pats sau šeiminkas.

Kitas privalumas - naujos pažintys. Paprastai, kuomet esi su drauge/draugu/draugais, tu su jais ir lieki visą vakarą. O jei dar nutinka taip, kad tavo kompanijoje tik vaikinai, sulauksi ne tik priekaištingų žvilgsnių, pasipiktinusių balsų, bet ir pavydo, sugalvojusi su kuom nors pasikalbėti apie gyvenimo tiesas ar patrauksi su nauja pažintimi dūmo už kampo. Taigi, taisyklė paprasta: turėdama žmogišką sutvėrimą pašonėje, neieškok kažko naujo.

Išbandyti naktinį gyvenimą vienai malonu, sakyčiau net rekomenduotina. Tačiau ir čia iškyla keblumų. Amžini vienišiai arba “žaidėjai” tik ir dairosi tokių kaip tu, vienišų paklydėlių. Ir, jei pateksi į jų stebimą zoną, tikrai sulauksi jų dėmėsio.  Jei atsakysi į rodomą tau dėmesį nors menkiausiu gestu ar dviprasmiu žvilgsniu, gero nelauk. Turėsi prielipą arba, blogiau, persekiotoją visam likusiam vakarui.

Ne taip ir senai panaši situacija nutiko ir man. Pamaniusi, kad išbandyti klubą naujame mieste vienai pačiai gera įdėja, iškeliavau į centrą. Susimokėjusi už bokalą alaus, pakilau į antrąjį aukštą, šokių aikštelę. Nespėjus net suvilgyti gerklės, prisistatė toks vienas laimės ieškotojas. Pirmas penkiolika minučių pasirodė visai smagu bendrauti, tačiau dar po dešimties jo nekintantis balso tembras ėmė mane migdyti. Nesugalvojusi nieko protingesnio, pranešiau, kad man skambina ir išbėgau laukan. Grįžusi iš visos širdies tikėjausi, kad to paties veido nepamatysiu. Oi, kaip klydau. Iš tos nevilties dar kartą pamelavau ir pasakiau, kad atvyksta mano draugai. Na, tik jums nepaminėjau to fakto, kad viskas vyko kitoje šalyje, todėl, žinoma, jokių draugų nebuvo. Vėl atsiprašiau ir išbėgau laukan laukti “draugų”. Slopindama savo paniką nikotinu rūkimo zonoje susipažinau su dviem šauniais vaikinais, kurie mielai sutiko apsimesti mano draugais ir nuvyti šalin tą prielipą. Jei ne malonūs nepažįstamieji, nežinia kaip viskas būtų baigęsi.

Linksmintis vienai smagu, tačiau visada siūlyčiau turėti planą B, o dar geriau, jei turi ir planą C. Tuomet tikrai gali būti garantuota, kad iš keblios situacijos turėsi išeitį.

Ir dar keletas patarimų, jei sumanei miestan eiti viena:

 • Neškis mažą, per pečius kabinamą, rankinę ir dar mažiau grinųjų joje. Juk svarbiausia saugumas.
 • Jei prie įėjimo į klubą ar barą stovi ilgoka eilė žmonių ir tau nejauku, nes koks keistuolis spokso į tave, susirask minioje patikimiausiai atrodantį žmogų. Prisistatyk jam ir paaiškinusi situaciją, tiesiog stovėk šalia, bandyk užmegzti pokalbį. Patekusi vidun gali tiesiog padėkoti arba džiaugtis nauju draugu/drauge. Bandžiau. Padėjo.
 • Jei nori prisėsti, sėsk prie baro. Tai pati tinkamiausia vieta užmegzti naujas pažintis/
 • Ieškodama vietos prisėsti, rinkis tokią, kad matytumei kuo daugiau žmonių ir būtumei viduriuke. Juk niekas neužkalbins, jei būsi susigūžusi tamsiame kampe.
 • Jei sėdi prie baro, nesunku užmėgzti pažintį su barmenu/barmene, o galbūt ir padavėjais. Pastebėję, kad tu viena, jie greičiausiai tave prižvelgs radę laisvo laiko. Todėl galėsi jaustis dar saugesnė.
 • Visada patogu pažiūrėti, kur išėjimas, nes durys, pro kurias įėjai, nebūtinai būna durys, pro kurias išeisi. Matai, jei atsitiks, kas nors, ko nesistikėjai, bet kada galėsi išnešti sveiką kailį.
 • Nevartok per daug alkoholinių gėrimų. Tiesą sakant, jų vartok kur kas mažiau, nei vartoji su draugų kompanija ar namie. Taip bet kuriuo metu galėsi save valdyti ir išvengti neprognozuotų situacijų.
 • Net jei ir sutikai labai šaunių žmonių, rekomenduotina nesutikti su jų pasiūlymu važiuoti kartu namo. Geriau išsikviesk taksi, paskambink draugam, ar paprašyk, kad iškviestų kas nors kitas. Žmonės kartais pridaro ir tokių dalykų, kurių nesitiki. Geriau jau to išvengti.
Tai tiek iš mano pusės. O dabar, į kelią.

Patiko (9)

Rodyk draugamsKomentarų – 3 »

 1. Protingai viską susakei, būtent taip ir reikia saugiai leisti laiką vienam. Tik man turbūt dar tektų prikaupti drąsos, kad pamirščiau savo baimes eiti tamsia gatve viena, pro baugius žmones ir neatrodyti taip, kad mane norėtų užpulti ar dar ką blogiau padaryti. :) Bet… visiškai pritariu, kad vienam pabūti smagu ir net reikia. Pati sau dažnai sakau - geriau viena, negu su bet kuo. Paskui ir reikia visą vakarą klausytis nuobodžių kalbų ar, dar blogiau, skundų. :))

     Pieštukėlis — 2012-04-09 @ 18:47

 2. O ejimas i kluba vienai dar tinka man kaip 30 metei?
  Ar valstybes tarnautojai tinka tolkios keliones ?
  (manau, akd labai slidus reikalas)

     Varlė Karalienė — 2012-04-09 @ 20:32

 3. Drąsos sukaupti pirmai kelionei į miestą, kuomet eini viena, niekada nėra lengva. Antrą ir trečią kartą einant taip pat dar turi abejonių, tačiau visos abejonės pradingsta suradus įdomių pažinčių, audringai pašokus.
  Šią savaitę ir vėl keliavau į miestą viena. Kaboke susipažinau su vietiniais meninkais, iš kurių sulaukiau pakvietimo į dailės parodą ant jūros kranto. Todėl, gal vis dėlto verta, ar ne?
  Varle Karaliene, o ar nėra taip, kad esi tokia, kokia jautiesi? Būdama trečioje dešimtyje gali ne ką prasčiau praleisti laiką, nei vos sulaukusi pilnametystės. Ir dievaži, kas pasakė, kad tai tinka vienai ar kitai amžiaus grupei? Jei jauti, kad tau tai patiktų - pirmyn, išbandyk. Ir dar vienas klausimas, kuom valstybės tarnautoja skiriasi nuo kitų? Linksmybės nėra lygios problemoms. Jei eini viena, dar nereiškia, kad namo tave parveš kažkaip pakviestas taksi, iš klubo ar baro, kurios tu dėl suvartoto alkoholio kiekio nepameni. Tai tieisog reiškia, kad tu kaip ir kiti žmonės nori atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką.
  Ir vis dėlto, tai tik mano nuomonė.
  Geros darbo savaitės pradžios.

     eror404 — 2012-04-26 @ 22:33

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.